Gazete İlan Reklam Servisi

GAZETE İLAN & REKLAM SERVİSİ

gazeteye ilan vermek istiyorum, gazeteye ilan nasıl verilir

Ankarada bulunan merkezimiz aracılığı ile ve istanbul, izmir, antalya, trabzon, bursa, adana çağrı merkezlerimiz sayesinde tabi saymadığımız diğer illerimiz üzerindende bizlere her türlü gazete ilanı‘nızı verebilmektesiniz.

Gazeteye ilan ver;

Gazetenizi ister siz seçin isterseniz müşteri temsilcilerimiz ihtiyaçlarınıza göre size gazete önerisinde bulunsun bunun kararı size aittir. Gazete reklamları için en çok rağbet gören Hürriyet, Posta, Sabah, Milliyet, Sözcü, Star, Güneş, Habertürk, Cumhuriyet gazeteleridir. Tabi buda sizin kararınıza bağlıdır siz istediğiniz gazeteye ilan verebilirsiniz.

Gazeteye ilan vermek istiyorum;

Zahmetli bir iş olarak düşünülsede aksine hiç bir zahmeti yoktur. İster sabit ister cep telefonlarınız üzerinden 444 45 26 nolu telefonu arayarak bunun yanı sıra mail adresimize mail göndererek veya sitemizde görmüş olduğunuz sağ menüdeki ilan formunu eksiksiz doldurarak bizlere ilanınızı iletebilirsiniz. Dilerseniz ilan formu aracılığı ile müşteri temsilcilerimizin sizleri aramasınıda isteyebilirsiniz.

Gazeteye ilan nasıl verilir; Bu sorunuza en doğru şekilde cevap vermeye çalıştık fakat bu cevaplar sizlere yeterli gelmediyse bizlerden daha ayrıntılı bilgi almak için telefon numaramızı aramalısınız.