Gazete İlan Reklam Servisi

GAZETE İLAN & REKLAM SERVİSİ

kayıp ilanı nasıl verilir, gazeteye kayıp ilanı vermek

Nüfus Cüzdanımı kaybettim hükümsüzdür!… Gazete ilanları arasında en çok verilen ilan tipleri kayıp ilanlarıdır. Kayıp kimlik, cüzdan, kimlik kartı, personel kartı vs daha bir çok belge kayıp ilanları için bize başvurun dilediğiniz gazetede dilediğiniz kadar ilanı yayınlayalım. Farklı kampanyalar ve kolay ödeme seçenekleri sunan firmamızda online ödeme kolaylığı vardır. Dilerseniz iletişim formunu doldurarak ilanınızı ve iletişim bilgilerinizi belirttiğinize sizinle müşteri temsilcilerimiz irtibata geçeceklerdir.

Kayıp ilanı ücreti ne kadar? Andreklam.com.Tr aracılığı ile vereceğiniz kayıp ilanlarınızın için sadece On Altı Buçuk TL ücret ödersiniz.

Hangi gazetelere kayıp ilanı verebilirim? Hürriyet, Posta, Sabah, Milliyet, Cumhuriyet, Zaman, Akşam, Türkiye, Yeni Asır ve dilediğiniz diğer gazetelerede ehliyet, kimlik, nüfus cüzdanımı, sürücü belgemi kaybettim diye ilanlarınızı gönderebilirsiniz. İlanı verdiğiniz günden bir sonraki gün hangi gazetede yayınlanacağı söylendiyse o gazeteyi alıp inceleyebilirsiniz.

Bu arada verdiğiniz ilanın yayınlanmış olduğu gazeteyi aldıktan sonra o gazeteyi atmamanız ve saklamanız sizin faydanıza olur. İleride doğabilicek herhangi bir sorunun önünü böylelikle engellemiş olursunuz.

Kayıp ilanı ver;

Bu önemli evraklarınızdan birini veya bir kaçını kaybettiğiniz takdirde ileride mağdur olmamak adına gazeteye kayıp ilanı verme‘lisiniz.

Kayıp ilanı nasıl verilir; Dört tane yol var. İlk olarak ve en çok tercih edilen telefon ile sonrasında ilan formu, mail ve son olarakta fax geliyor. Sizler için hangisi uygun ise o şekilde bizlere kayıp ilanlarınızı gönderebilirsiniz.

Daha önce gazeteye verilmiş olan kayıp ilanı örneklerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.