Gazete İlan Reklam Servisi

GAZETE İLAN & REKLAM SERVİSİ

  • Hürriyet İk ilan; Türkiye iş ve işçi bulma kurumunun ardından, en büyük kalifiye iş sahasını oluşturmak sureti ile istihdam arz ve talebinin oluşmasında etkili bir misyon üstlenmiştir.
  • Hürriyet İk sadece personel arayışlarına yönelik ilanların yayınlandığı ek olmanın ötesinde, şirket ve kurumlar hakkında detaylı bilgi ve röportajların oluşturduğu editöryal sayfaları, eğitim, seminer tarzında resmi ve özel sektördeki firma ve kurumlara ait işçi, kalifiye personel v.b tarzında eleman arayışına yönelik ilanların yayınlandığı i.k sayfalarını, istanbul, ankara, başta olmak üzere, izmir, adana, antalya ve Türkiye genelinde yayınlanan ilan ve reklamları geniş okuyucu kitlesi ile buluşturmaya devam ediyor.

Hürriyet İK Pazar eki’ne nasıl ilan verilir?
Hürriyet İnsan Kaynakları gazetesi son rezervasyon ve ilan geçişi cuma akşamları saat 19.00′a kadar yapılabilen, cumartesi baskıya giren ve yalnızca pazar günleri Hürriyet ana gazete ile ücretsiz dağıtımı yapılan bir ektir.

Hürriyet insan kaynakları;

  • Hürriyet İk eki içerisinde yayınlanan ilanların tamamı ebatlı/çerçeveli ilanlardan oluşur. ilanlar siyah beyaz ve renkli olabilmekte, yayın talebinde bulunulan ilanlar için tüm görsel çalışmalar ilan servisimizce ücretsiz yerine getirilmektedir.
  • İlan ücretlendirmesi, tercih edilen sayfada geçerli  birim fiyatının ilanın kapladığı alanla çarpılması ile hesaplanır, yukarıda bahsedilen baskı bölgeleri insan kaynakları ilanları için de geçerli olup, her baskı bölgesinde tiraj, ilan sayfa sayısı ve ebata göre fiyat değişiklikleri söz konusu olmaktadır.

ÇEYREK & YARIM SAYFA HÜRRİYET İK İNSAN KAYNAKLARI İLAN ÖRNEKLERİ