Çed Raporu İlanları

Halkın bilgilendirmesine yönelik, çevre hakkında yasal zorunluluğu olan Çed Raporlarının gazetede yayınlanma prosedürü, ilan metni örnekleri ile gazetelerde yayınlanmış “çed raporu ilanları” nın yer aldığı bölüm.

Çed Raporu Gazete İlan Örnekleri

[imagebrowser id=16]Yukarıda Çorum ilinde, yerel bazda yayın yapan mahalli gazetelerden birinde ve ulusal bazda yayın yapan tiraj sahibi gazetelerden(Posta, Miliyet, Sabah, Star vd.) birinde yayınlanan, yasal mevzuata uygun ölçüler ile (4×25) yayın gününde ilan edilmiş çed raporu ilanı‘nı görmektesiniz.

Çed Raporu Gazete İlanı

01 Nisan 2014 tarihinde yapılacak olan, ÇED Toplantısı için gazetede yayınlanan ilan örneğini yukarıda görmektesiniz.

Gazete’de Yayınlanan Çed Raporu İlanı Örnekleri

Yukarıda Antalya ilinde, yerel bazda yayın yapan mahalli gazetelerden birinde ve ulusal bazda yayın yapan tiraj sahibi gazetelerden(Posta, Miliyet, Sabah vd.) birinde yayınlanan, yasal mevzuata uygun ölçüler ile yayın gününde ilan edilmiş çed raporu ilanı‘nı görmektesiniz.

Çed raporlarının gazetede yayınlanması

Çevresel Etki Değerlendirmesi sürecinde uyulacak idari ve teknik usul ve esasları düzenleyen yönetmelikte yer alan, Çed Rapor’larının gazetede yayınlanması hakkında ilgili madde aşağıda yer almaktadır. —————————————————- Halkın katılımı toplantısı MADDE 9 – (1) Halkı yatırım hakkında bilgilendirmek, projeye ilişkin görüş … Okumaya devam et