Suna DURU Vefat İlanı – 20 nisan 2015

bu-gunku-ilanlar


————————————————————————————————————————

VEFAT ve BAŞSAĞLIĞI

Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi kurucu hocası, FABAD (Farmasötik Bilimler Ankara Derneği) ve Türk Toksikoloji Derneği kurucu üyesi olan ve yıllarca bu kuruluşların başkanlığını yapan, bunlann yanısıra Sağlık Bakanlığı Danışmanlığı görevini yürüten, GMP ve GLP yönetmeliklerinin çıkarılması ile Türk İlaç Sanayiinin bu günkü duruma gelmesine yardımcı olan, uzun yıllar İlaç Ruhsat Komisyon Başkanlığı görevini başarıyla sürdüren, mümtaz insan, değerli hocamız

Prof. Dr.

Suna DURU

vefatını derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyorum. Cenazesi 20 Nisan 2015 Pazartesi Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesinde saat 10.00’da yapılacak törenin ardından Kocatepe Camii’nde kılınacak öğle namazını müteakip Cebeci Asri Mezarlığı’nda toprağa verilecektir.

Kendisine Tann’dan rahmet, kederli ailesine, öğrencilerine ve tüm sevenlerine başsağlığı dilerim.

KAYA TURGUT

 

 

 

————————————————————————————————————————

bassagligi


Vefat ilanı vermek için – Teşekkür ilanı vermek için – Başsağlığı ilanı vermek için – Anma ilanı, Mevlid ilanı vermek için yada ilan örneklerine ulaşabilmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.


Bu yazı Başsağlığı İlanları, Vefat İlanları kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.