Kategoriler
Gazete ilan

Hürriyet İk gazetesine ilan’da değişmeyen adres…

 • Hürriyet İk ilan; Türkiye iş ve işçi bulma kurumunun ardından, en büyük kalifiye iş sahasını oluşturmak sureti ile istihdam arz ve talebinin oluşmasında etkili bir misyon üstlenmiştir.
 • Hürriyet İk sadece personel arayışlarına yönelik ilanların yayınlandığı ek olmanın ötesinde, şirket ve kurumlar hakkında detaylı bilgi ve röportajların oluşturduğu editöryal sayfaları, eğitim, seminer tarzında resmi ve özel sektördeki firma ve kurumlara ait işçi, kalifiye personel v.b tarzında eleman arayışına yönelik ilanların yayınlandığı i.k sayfalarını, istanbul, ankara, başta olmak üzere, izmir, adana, antalya ve Türkiye genelinde yayınlanan ilan ve reklamları geniş okuyucu kitlesi ile buluşturmaya devam ediyor.

Hürriyet İK Pazar eki’ne nasıl ilan verilir?
Hürriyet İnsan Kaynakları gazetesi son rezervasyon ve ilan geçişi cuma akşamları saat 19.00′a kadar yapılabilen, cumartesi baskıya giren ve yalnızca pazar günleri Hürriyet ana gazete ile ücretsiz dağıtımı yapılan bir ektir.

Hürriyet insan kaynakları;

 • Hürriyet İk eki içerisinde yayınlanan ilanların tamamı ebatlı/çerçeveli ilanlardan oluşur. ilanlar siyah beyaz ve renkli olabilmekte, yayın talebinde bulunulan ilanlar için tüm görsel çalışmalar ilan servisimizce ücretsiz yerine getirilmektedir.
 • İlan ücretlendirmesi, tercih edilen sayfada geçerli  birim fiyatının ilanın kapladığı alanla çarpılması ile hesaplanır, yukarıda bahsedilen baskı bölgeleri insan kaynakları ilanları için de geçerli olup, her baskı bölgesinde tiraj, ilan sayfa sayısı ve ebata göre fiyat değişiklikleri söz konusu olmaktadır.

ÇEYREK & YARIM SAYFA HÜRRİYET İK İNSAN KAYNAKLARI İLAN ÖRNEKLERİ

Kategoriler
Gazete ilan

Hürriyet Gazetesine İlan Ver

Hürriyet gazetesine verilen ilanlar nerelerde yayınlanır ?

Hürriyet gazetesi 5 ayrı bölgede basılmaktadır;
Türkiye baskısı, yayınlanan ilanlar istisnalar ile beraber tüm yurt genelinde yayınlanmaktadır.
İstanbul baskısı ilanlar, Zonguldak, Edirne, Kırklareli, Bilecik, Kütahya ve Kıbrıs’a gitmekte olup ana gazete Hürriyet ile bölge ekleri ve ilaveler (Kelebek-Hürriyet Cumartesi- Hürriyet Pazar ekleri)
Ankara baskısı ilanlar, Yozgat, Sivas, Kastamonu, Çorum, Kırşehir, Nevşehir, Kayseri, Çankırı, Konya, Kırıkkale, Aksaray, Bolu, Eskişehir, Amasya, Tokat, Afyon, Bartın, Bayburt, Karabük,
Antalya baskısı ilanlar, Isparta, Burdur ve çevre ilçelerine,
Ege baskısı ilanlar, Çanakkale, Balıkesir, Manisa, Uşak, Muğla, Aydın, Denizli ve çevre ilçelerine,
Adana baskısı ilanlar, Adıyaman, Malatya, Mardin, K. Maraş, Urfa, G.Antep, Mersin, Niğde, Şırnak, Karaman, Siirt, Elazığ, Bingöl, Tunceli, Batman, Hakkari, Bitlis, Muş, Van, Hatay, Diyarbakır ve çevre ilçelerine,
Trabzon baskısı ilanlar, Trabzon, Ardahan, Artvin, Erzincan, Erzurum, Iğdır, Kars,Ordu, Samsun, Sinop ve çevre ilçelerine,
İstanbul şehir baskısının gittiği iller;
İstanbul, Kocaeli, Tekirdağ, Bursa, Sakarya Yalova il merkezi.
Bölge eklerinin gittiği iller;
İstanbul baskısı, İstanbul, Bilecik, Bolu, Bursa, Edirne, Eskişehir, Kırklareli, Kocaeli, Kütahya, Sakarya, Tekirdağ, Yalova, Zonguldak çevre ilçelerine.
Ankara baskısı, Ankara, Afyon, Ağrı, Aksaray, Amasya, Bartın, Bayburt, Çankırı, Çorum, Gümüşhane, Giresun, Karabük, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Nevşehir, Rize, Sivas, Tokat, Yozgat çevre ilçelerine.
Ege baskısı, Aydın, Balıkesir, Çanakkale, İzmir, Manisa, Muğla, Uşak çevre ilçelerine.
Akdeniz baskısı, Antalya, Burdur, Isparta, Alanya çevre ilçelerine ulaşmaktadır.

 

Mevzuat ilanları;

Genel itibari ile DUYURU İLANI olarak adlandırılan bu tip ilanlar; Anonim şirket, kooperatif, vakıf, dernek v.b tüzel kişiliklerin kanunen vermek zorunda oldukları, sirkü, bilanço, gelir gider, kar-zarar tabloları ile genel kurul için çağrı mesajı ileten, kongre ilanı, tüzük ilanı,

Kamouyu bilgilendirmeye yönelik verilen Çevresel etki değerlendirmesi yani ÇED raporu ilanları da mevzuat ilanları statüsünde olup,

söz konusu mevzuat ilanları, belirlenen  resmi sütun/cm fiyatları üzerinden, ilan sayfalarında ya da tercihli sayfalarda, Türkiye geneli veya lokal baskı bölgelerinde renkli – siyah beyaz yayınlanma imkanına sahiptir.

Kategoriler
Gazete ilan

Hürriyet Sosyal İlan

hürriyet sosyal ilanlar

Hürriyet Sosyal ilanlar, ilan sayfaları içerisinde çoğu defa rastladığınız, doğum günü kutlama mesajlarının yayınlandığı, vefat – teşekkür mesajları ya da mevlit, taziye tarzında tam, yarım, çeyrek sayfa vd. küçük ebatlarda tamamı renkli veya siyah beyaz yayınlanan ve ebatlı/çerçeve içerisinde yayınlanan ilanlardır.

Hürriyet’e vefat ilanı nasıl verilir?

Sosyal ilanlar da fiyatlamalar, bağlı olduğu baskı bölgesinde geçerli olan sayfa birim fiyatının, ilanın sayfada kapladığı alan ile çarpılması sonucu elde edilir.

Hürriyet vefat ilanı

Sosyal ilanlar, Türkiye geneli yayınlanabildiği gibi talebe göre, ankara baskısı, istanbul baskısı, izmir, adana, antalya ve trabzon baskısı ile söz konusu illerin çevre illerinde yayınlanmak üzere sipariş edilebilir. Vefat, teşekkür, anma, mevlit, doğum ilanları Avrupa baskısı ve Kıbrıs’ta yayınlanmak üzerede hazırlanabilir.

İlan görsellerinin tamamı ilan servisimizce ücretsiz yerine getirilmektedir. İlan verenler içeriğinde diledikleri gibi fotoğraf ve logo kullanma imkanına sahiptir.

Teşekkür ilanı çeşitleri;
Vefat, başsağlığı hallerinde teşekkür ilanı verilebildiği gibi, doğumlar, ameliyatlar veya geçirilen başarılı operasyonlar sonucunda doktorlar ve sağlık ekibi için verilen ilanlar da olabilir ayrıca açılış veya kuruluş aşamalarında komuoyu ya da idari erkan için verilen minnet mesajları içinde teşekkür ilanı verilebilir.

 • Vefat-teşekkür ilanlarınız için ajansımıza 7×24 e-posta gönderebilirsiniz,
 • 08.30-10.30 saatlerinde telefonla çağrı merkezimizi veya bölge telefonlarını arayabilirsiniz.

Vefat ilanı örnekleri sayfamız vefat ilanı ve hürriyet gazetesine ölüm ilanı vermek isteyenler için hürriyet vefat ilanı sayfamız.

Kategoriler
Gazete ilan

Seri ilanlar

 • Seri ilan sayfaları altı ayrı baskı bölgesine, sosyo ekonomik durum, coğrafi ve kültürel şartlar göz önünde bulundurularak belirlenmiş kelime fiyatları ile extra ücretsiz yayın kampanyaları altında yayınlanan;
 • emlak-konut–işyeri satışı, oto-iş makinası satış ve kiaralama, iş-eleman arayanlar ile  duyuru-kayıp-zayi konulu kategoriler altında yayınlanan ilanlardan oluşmaktadır.

bu sayfa üzerinden tüm gazetelere seri ilan verebilirsiniz.

seri ilan çeşitleri;

 • standart seri,
 • altüst çizgili seri,
 • başlıklı seri,
 • renkli zeminli seri,
 • maktu kutu seri ilanlar olmak üzere çeşitli özelliklerde yayınlanabilen, bölge teknik alt yapısının (basım matbaası) durumuna göre renkli de yayınlanabilme imkanı olan ilanlardan oluşmaktadır.

Seri ilanlar nasıl hesaplanır?

 • kelime sayısı ve kelime birim ücretinin çarpılması ile 1 günlük seri ilan ücreti bulunur.
 • Kampanyalı ilan fiyatları; bulunan günlük ücretin kampanya şartında belirtilen (2 veya 3 ücretli yayın halinde kullanılabilmesinden ötürü) gün sayısı ile çarpılması sonucu bulunur.kelime sayısı X kelime birim fiyatı X ücretli yayın gün sayısı = Kampanyalı seri ilan toplam tutarı şeklinde formülüze edilebilir.

 

 • Standart seri ilan, 8 punto olmak üzere, İlk kelimenin bold yayınlanmasının haricinde özellik kullanma imkanı olmayan düz seri ilan çeşitidir, baskı bölgesinde geçerli olan kelime birim fiyatının kelime sayısı ile çarpılması sonucu günlük ilan ücreti bulunur.

..

 • Çizgili seri ilan, Her satırda 3 kelime ücreti alınmak şartı ile, her satırbaşında ilk kelimenin bold özelliği verilebilmesi halinde yayınlanabilen ve extra olarak ilanın altında ve üstünde çizgi çekilerek yayınlanan ilan türüdür. Yukarıdaki ücretlendirmeye ek olarak geçerli olan (2,5 kelime) çizgi ücreti alınır.

..

 • Başlıklı seri ilan, Yukarıda sayılan özelliklere ilave olarak ilanın başında, ortasında veya sonunda 14 punto büyük harfli kelime/kelimeler kullanılabilen ilanlardır, çizgi ücreti alınmaz, standart seri ilanda geçerli ücretlendirmeye ilave olarak bölgede geçerli olan (günlük 5 kelime) başlık ücreti alınır.

..

 • Maktu kutu ilan, siyah beyaz ve renkli yayınlanabilen, 3cmx5cm ebatlarında hazırlanan, baskı bölgelerine göre geçerli fiyatlandırmaya tabi tutulan, İlan içerisinde yayınlanan kelime sayısının ücretlendirmeyi etkilemediği ilan türüdür.

Siyah beyaz ve renkli formatta yayınlanabilmektedir, konusu ne olursa olsun küçük bütçeler ile en iyi sonuca en kısa yoldan ulaştırabilecek ilan türü olarak gösterilebilir.

..

..

..

 

Seri ilanımı nasıl takip edebilirim ?

Hürriyet Seri ilan sayfalarında çıkan ilanlarınızı, yayınlandığı, bölge, yayın başlığı, yayın tarihi gibi filtrelemeler ile görüntüleyebilmek için yandaki linki tıklayınız.

İnternet sayfasında yayınlanan ilanlar hakkında tüm haklar Hürriyet Gazetesi’ne aittir. İlan servisimiz üzerinde bir bağlantı ve sorumluluk yoktur. İstanbul, ankara, antalya, ege, çukurova’da yayınlanan seri ilanlar için “kelime” ile arama özelliğini kullanabilirsiniz, okumuş olduğunuz seri ilanları hurriyet.com.tr sitesi üzerinden görüntülemektesiniz.

Sabah Sarı sayfgalar’da  çıkan ilanlarınızı, yayınlandığı, bölge, yayın başlığı, yayın tarihi gibi filtrelemeler ile görüntüleyebilmek için yandaki linki tıklayınız.

İnternet sayfasında yayınlanan ilanlar hakkında tüm haklar Sabah Gazetesi’ne aittir. İlan servisimiz üzerinde bir bağlantı ve sorumluluk yoktur.

En son saat kaça kadar ilan verebilirim ?

 • Türkiye Baskısı……..12.30
 • İstanbul Baskısı…….17.45
 • Ankara Baskısı………17.00
 • Ege Baskısı…………..14.00
 • Akdeniz Baskısı……..15.00
 • Çukurova Baskısı…..15.00
 • Avrupa Baskısı………13.00

Seri ilan vermek istiyorum ?

Vereceğiniz ilanın, ihtiyaç sahibi tarafından okunması durumunda, yeterince anlaşılır ve söz konusu ilan için iletişime geçilebilir bir anlam ifade etmesine çalışmak en akıllıca yol olacaktır, bu bağlamda olabildiğince az kelime kullanarak, yeterince açıklayıcı bir ilan metni hazırlamak bütçe ve geri dönüş açısından önem arzetmiş olacaktır, bu konuda operatörlerden destek alabilirsiniz.

 Hürriyet seri ilanlar

Hürriyet seri ilanlar, Hürriyet Seri ilan servisi

Günlük ihtiyaçların ekonomik ve etkin karşılanmasına yönelik oluşturulmuş bulunan hemen hemen her konuda sütun başlıkları ile çözüm odaklı hizmet üreten seri ilan sayfaları Türkiye’nin tartışmasız en çok okunan, ilan verenler açısından en çok tercih edilen sayfalardır.
Çeşit ve adet zenginliği açısından pazardaki en büyük küçük kelime ilanlarının oluşturduğu seri ilan sayfalarını oluşturmaktadır.

 • İş – Eleman ilanları, her baskı bölgesi için belirlenmiş kelime fiyatı ve ekstra yayın imkanı sağlayan kampanya uygulamaları mevcuttur, eleman arayanlar ile iş arayanlar için alt başlıklar ile sınıflama yapılmıştır,
 • Oto – emlak ilanları, her baskı bölgesi için belirlenmiş kelime fiyatı ve ekstra yayın imkanı sağlayan kampanya uygulamaları mevcuttur, iş makinası, deniz araçları, kamyon ve bir çok değişik markada otomobil başlıkları mevcuttur,
 • Çeşitli ilanlar, her baskı bölgesi için belirlenmiş kelime fiyatı ve ekstra yayın imkanı sağlayan kampanya uygulamaları mevcuttur, nakliye, antika, kurslar vb. başlıklar ele alınmıştır,
 • Kayıp ilanı; nüfus cüzdanından, okul kimliği ve ya diplomalar’a kadar kaybedilen tüm kimlikler ile kıymetli evraklar için söz konusu belge ya da kimliğin hükümsüzlüğüne dair yayınlanan ilanlardır, her bölge için ayrı fiyatlama sözkonusu olup, kampanya uygulaması mevcut değildir.

Seri ilan nasıl verilir – ne şekilde ilan verebilirim ?

 • Seri ilan vermek için sayfanın sağında bulunan ilan formunu ayrıntılı olarak doldurabilirsiniz ve operatörlerimizin ücret, kampanya, yayın bilgileri hakkında size geri dönüşünü maksimun 5 dakika bekleyebilirsiniz,
 • Çağrı merkezi hattını ve ya bölge ilan destek telefonlarını arayabilir ya da aynı numaralar üzerinden faks gönderebilirsiniz,
 • ilan[@]andajans[.]com adresine e-mail ile ilan metinlerinizi ya da destek taleplerinizi ulaştırabilirsiniz.
Kategoriler
Gazete ilan

Hürriyet İlan

Hürriyet seri ilan, hürriyet sosyal ilan, hürriyet ik. ilan

Türkiye’nin özellikle gazete ilan sektöründe lider gazetesi Hürriyet Gazetesi‘dir. Hürriyet gazetesi gerek seri ilan, gerekse sosyal ilanlar konusunda müşterilerini memnun etmekte gelen taleplere en iyi şekilde cevap vermektedir.

Hürriyet gazetesi resmi ilan servisi  AND İLAN REKLAM olarak;

 • İş-eleman, emlak-oto, çeşitli-kayıp sütunlarında yayınlanan küçük ilanlar (kelime ilanları) ‘dan oluşan seri ilan sayfalarında…
 • Vefat-teşekkür tarzında sosyal ilanların, genel kurul-bilanço – kamuoyu duyurusu şeklinde yayınlanan mevzuat ilanlarının, ürün tanıtımı – turizm- firma marka tanıtımlarının siyah beyaz ve renkli yayınlanabildiği ilan sayfaları ile…
 • Yine renkli ve siyah beyaz yayınlanabilen iş-eleman ilanları, eğitim-seminer ilanları ile plasiyerlik ve franchising tarzı ilanların yayınlandığı Hürriyet İK adı ile insan kaynakları sayfalarının yanı sıra…
 • Ürün-hizmet-marka-firma tanıtımları için kullanılan el broşürü tarzında insert dağıtımı başlıkları altında sayabileceğimiz, gazete ilan reklam mecrasında okurları ile reklam verenler arasında kaliteden ödün vermeksizin hizmet üretmekteyiz.

Hürriyet İlan Hizmetlerimiz;