Gazete İlan Reklam Servisi

BİRLEŞİK BASIN İLAN SERVİSİ

GAZETE İLAN & REKLAM SERVİSİ

Günümüzde medya iletişim anlamında neredeyse tekel anlamındadır.
Bir çok kurum kuruluş veya şahıslar eleman ihtiyaçlarını veya ticari duyurularını yayınlamak için medya ayağını kullanmaktadırlar.
Böylesine büyük bir sektörde en büyük pasta dilimini elbetteki gazeteler oluşturmaktadır.
Sizinde bir duyurunuz var ise ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız bu verilen ilanların maliyetleri hakkında fikir sahibi olmak istiyorsanız tek tek gazeteleri aramak zorunda değilsiniz bu gazetelerle irtibat içerisinde olan istanbul, ankara, izmir gazete ilanı verme hizmeti veren kuruluşlar size bu soruların yanıtını vermek için ideal bir ulaşım aracı olarak karşımıza çıkıyor bu kuruluşlar bünyelerinde birden fazla gazeteye ulaşma imkanına sahip oldukları için sizin istemiş olduğunuz gazeteye reklam veya ilanı bir den fazla gazetede yayınlama konusunda sizlere hizmet vermekteler.
Sizin için gazete reklamları maliyetini düşürmek için çözümler üretip sizlerle paylaşıyoruz.
Oldukça pratik ve hızlı biçimde hürriyet, posta, sabah gazetelerine vermek istediğiniz ilan veya reklamlarınızın grafik ve tasarımlarını ücretsiz olarak hazırlayıp sizlerin beğenisine sunuyor ve sizin onayınızı alıp öyle yayına girmesini sağlıyoruz. Bizler iki bin on üç yılı itibari ile gazete reklam ajansı olarak kırk beş yıldır sizlere hizmet sunmanın haklı gururunu yaşamaktayız.