Gazete İlan Reklam Servisi

BİRLEŞİK BASIN İLAN SERVİSİ

GAZETE İLAN & REKLAM SERVİSİ

hürriyet sosyal ilanlar

Hürriyet Sosyal ilanlar, ilan sayfaları içerisinde çoğu defa rastladığınız, doğum günü kutlama mesajlarının yayınlandığı, vefat – teşekkür mesajları ya da mevlit, taziye tarzında tam, yarım, çeyrek sayfa vd. küçük ebatlarda tamamı renkli veya siyah beyaz yayınlanan ve ebatlı/çerçeve içerisinde yayınlanan ilanlardır.

Hürriyet’e vefat ilanı nasıl verilir?

Sosyal ilanlar da fiyatlamalar, bağlı olduğu baskı bölgesinde geçerli olan sayfa birim fiyatının, ilanın sayfada kapladığı alan ile çarpılması sonucu elde edilir.

Hürriyet vefat ilanı

Sosyal ilanlar, Türkiye geneli yayınlanabildiği gibi talebe göre, ankara baskısı, istanbul baskısı, izmir, adana, antalya ve trabzon baskısı ile söz konusu illerin çevre illerinde yayınlanmak üzere sipariş edilebilir. Vefat, teşekkür, anma, mevlit, doğum ilanları Avrupa baskısı ve Kıbrıs’ta yayınlanmak üzerede hazırlanabilir.

İlan görsellerinin tamamı ilan servisimizce ücretsiz yerine getirilmektedir. İlan verenler içeriğinde diledikleri gibi fotoğraf ve logo kullanma imkanına sahiptir.

Teşekkür ilanı çeşitleri;
Vefat, başsağlığı hallerinde teşekkür ilanı verilebildiği gibi, doğumlar, ameliyatlar veya geçirilen başarılı operasyonlar sonucunda doktorlar ve sağlık ekibi için verilen ilanlar da olabilir ayrıca açılış veya kuruluş aşamalarında komuoyu ya da idari erkan için verilen minnet mesajları içinde teşekkür ilanı verilebilir.

  • Vefat-teşekkür ilanlarınız için ajansımıza 7×24 e-posta gönderebilirsiniz,
  • 08.30-10.30 saatlerinde telefonla çağrı merkezimizi veya bölge telefonlarını arayabilirsiniz.

Vefat ilanı örnekleri sayfamız vefat ilanı ve hürriyet gazetesine ölüm ilanı vermek isteyenler için hürriyet vefat ilanı sayfamız.