Gazete İlan Reklam Servisi

BİRLEŞİK BASIN İLAN SERVİSİ

GAZETE İLAN & REKLAM SERVİSİ

Gazete İlanları mevzu bahis olduğunda  alım-satım, alışveriş, ürün, mamül v.b. ekonomik değer üretimine dair bununla beraber her türlü hizmet ile alakalı tanıtımları, yasak mevzuat sebebi ile verilen duyurular ve tabi ki sosyal içerikli ölüm, vefat tarzında duyuruları kapsayan çeşitli büyüklükteki siyah beyaz yada renkli ilanlar sayılabileceği gibi,

çok uzun zamanlardır seri ilanlar ya da küçük ilanlar olarak adlandırılan eleman arayıp bulma sürecinde olan, her türlü araç-oto- taşıtlar ile gayrimenkul nevinde taşınmazın satış ya da kiralama aşamasında başvurulan süreci hızlandırma adına verilen seri ilanlar da gazete ilanlarını oluşturmaktadır.

Günümüzde halen verilmesi zorunlu veya değil verilen kayıp – zayi ilanları da sayılan ilanlar arasında boy göstermektedir.

Netice itibariyle önemli olan bu ilanların hangi gazetelerde yer alacağı noktasında göz önünde bulundurulması gereken bir kaç hususu ele almakta fayda var:

– ilk olarak ilan ya da reklamın yayınlanacağı bölgenin sosyo ekonomik durumu, yani söz konusu yerleşim yerinde insanların genel olarak hangi gazeteye ya da gazetelere ilgi gösterdiği olmalıdır. Bu bize gazete tirajları bilgisinin önemli olduğunu göstermektedir, ne var ki konu sosyal içerikli duyuru ya da mevzuat vs. değil ise önemli olan verilecek ilan ya da reklamın hedefi olan okur profiline sahip tiraja sahip gazeteyi tespit önemlidir.

– ikinci olarak gazetelerin o bölgede uyguladıkları kampanya ve ilan fiyatlamalarını sayabiliriz, yani ilan ne kadar paraya ne kadar süre ile okurla buluşacaktır bunun hesabı yapılmalıdır.

İlan Gazeteleri Türkiye’nin her neresinde olursanız olun Sabah, Posta, Hürriyet, Cumhuriyet, Zaman gazetelerinden biri olarak sayılabilir kanaatindeyiz.

Ankara ilan gazeteleri, istanbul ilan gazeteleri, adana, antalya, izmir, bursa ilan gazeteleri içim ayrıca ilan merkezimizden bilgi alabilirsiniz.

gazete ilan servisi