Gazete İlan Reklam Servisi

BİRLEŞİK BASIN İLAN SERVİSİ

GAZETE İLAN & REKLAM SERVİSİ

Vefat İlanı’nın değişmeyen adresi…


Sosyal İlanlar’dan “VEFAT” ilanı;

  • hayatını kaybeden insanların eş dost veya arkadaşları tarafından gazetelere verilen ilan türüdür.
  • Vefat/Cenaze ilanlarında en fazla kitleye ulaşmanıza yardımcı olacak gazeteler sırası ile Hürriyet, Sabah, Milliyet, Cumhuriyet, Zaman ve diğerleri olarak sıralanabilir.
  • Ölüm ilanı vermek istiyorsanız iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilir veya telefonunuzu bırakarak size geri dönüş sağlamamızı isteyebilirsiniz. En hızlı şekilde vefat ilanı verelim diyorsanız 444 45 26 nolu telefonumuzu Türkiyenin her yerinden arayarak  ilanınızı yazdırabilirsiniz.
  • İlan ve metin desteği için ilan servisimizi arayarak müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.
  • İlan tasarımları servisimizce ücretsiz yerine getirilmekte olup, büyük ebatlı ilanlarınız için gazetelerden alınacak özel fiyat teklifini isteyiniz.
  • Vefat ilanı ücretleri, vermek istediğiniz gazete, yayın bölgesi ve ilanın ebatına göre değişkenlik gösterir.

Gazeteye vefat ilanı verme işlemi

Hürriyet vefat ilanı;

  • Daha önce Hürriyet gazetesine verilmiş olan vefat ilan örneklerini inceleyip dilediğiniz ebatı seçebilir, isterseniz metni kendiniz hazırlayabilir veya dilediğiniz takdirde ekibimizden bu konuda yardım alabilirsiniz.
  • Vefat ilanı fiyatı hakkında ayrıntılı bilgiye bizi arayarak yahut iletişim formumuza telefon numaranızı bırakarak bizden size ulaşmamızı talep edebilirsiniz.
  • Yakınlarınızın ölüm ilanı‘nı vermek ne kadar zor olsada kitlelere en hızlı duyurabilmenin kısa ve tercih edilen yolu budur.

Sözcü Gazetesi Vefat İlanı Verme;

sozcu-ilan-tarifesiSözcü ilan sayfalarında ölüm ilanı, vefat ilanı, teşekkür ve anma ilanları çok uygun fiyatlarla yayınlanıyor. Gazeteye ilan vermek istiyorum diyorsanız birde Sözcü İlan Servisi sayfamıza göz atmanızı tavdiye ederiz.
Sözcü gazetesine reklam vermek isteyen ilan verenler renkli ve siyah beyaz seçeneklerinden ayrıca tüm yurt geneli veya İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya ile sayılan şehir baskılarına ilave taşra bölgelerinde lokal olarak reklam verme – ilan yayımlatma imkanına sahiptirler.

  • ilan metini hazırlığında aşağıda verilen ilan örneklerinden faydalanabilir dilerseniz 444 45 26 numaralı telefon aracılığı ile ilan servisimizden destek isteyebilirsiniz.

Vefat İlanı Örnekleri

Ölüm ilanı veren müşterilerimiz diledikleri takdirde ilanlarını sitemiz üzerinden de görebilirler.