Kategoriler
Gazete ilan

Zaman İlan Ver

1986 yılında yayın hayatına siyah beyaz formatta başlayan gazeteniz Zaman, geçen 25 yıl’da formatında yaptığı yenilikler ile dünya başarılarına imza atmış bu gelişimlerini de ödüller ile taçlandırmıştır.

Zaman Gazetesine İlan Ver;

Günümüzde Zaman gazetesi kendi iştiraki olan ortadoğu ve balkanların elektronik donanım açısından en gelişmiş ve en yüksek teknolojinin uygulandığı makina parkına sahiptir, Ankara, İstanbul, Antalya, Erzurum, Adana ve Antalya’da Feza Gazetecilik A.Ş matbaa tesislerinde basılan gazeteniz Zaman, halen Türkiye genelinde, avrupa, orta asya ve amerika’da yayın yapan yegane Türk menşei’li gazete olmaktan da son derece övünç yaşamaktadır.

Zaman gazetesi bayi satışı + abonelik sistemi ile günümüzde bir milyon adet satış grafiği göstermektedir, halen reklam pazarında en üst seviyelerde pay ve söz sahibi olan Zaman, seri ilan sayfaları, ilan sayfaları, ekler ve insert alanında verdiği hizmet ile reklam verenlerin vazgeçilmez mecrası olmaya devam etmektedir.

Bir milyon satan gazete; Zaman Seri İlan Sayfalarında sizde ilan verin işiniz çabuk görülsün  ;

Her bölge için ayrı seri ilan kampanyaları ile seri ilan fiyat tanımlamaları yapılmış olup kimi baskı bölgelerinde sayfalarda renkli  ilan talebinde de bulunabilmek mümkündür. Seri ilan sayfaları eleman sütunu, vasıta, emlak ve çeşitli başlığı altındaki sütunlardan oluşmaktadır.

Zaman seri ilan kampanyaları;

Zaman’da 6 kelime ve üzeri verilen her ilan için kampanya uygulaması mevcuttur, Akdeniz, Ege, Çukurova, Ankara, İstanbul ve Türkiye baskısı tüm satılık – kiralık emlak sütunları ile deniz araçları, iş makinaları, kiralık oto ve satılık vasıta sütunlarında 2 yayın ücretli verilen her ilan için + 5 yayın ücretsiz yayın hakkı verilmiştir.

Zaman’a iş ilanı nasıl verilir, eleman ilanı ücretleri ne kadardır?

Zaman eleman ilanlarında 6 kelime ve üzeri tüm iş ilanlarına 2 ücretli yayın için + 3 yayın ücretsiz yayın hakkı tanınmıştır.

kampanyalı 5 yayın için KDV dahil ilan tutarları aşağıda verilmiştir:

 • Türkiye; 84.00 TL
 • İstanbul baskısı ilan fiyatı; 54.60 TL
 • Ankara baskısı ilan fiyatı; 24.00 TL
 • Antalya baskısı ilan fiyatı; 15.60 TL
 • Adana baskısı ilan fiyatı; 15.60 TL
 • İzmir baskısı ilan fiyatı; 21.60 TL ‘dir.

Zaman’a kayıp ilanı nasıl verilir, kayıp ilanı ücretleri ne kadardır ?

Nüfus cüzdanı, diploma, okul kimliği, kıymetli evrak türü cinsi ne olursa olsun Zaman’da kayıp ilanları 16,50 TL’den başlıyor, sizde kayıp ilanınızı Zaman’a verin, gelecek için bir önlem alın.

Saat kaça kadar ilan verebilirim ?

Gazeteniz Zaman seri ilan sayfaları ve ilan sayfalarında yayınlanmasını istediğiniz ilanlar için en son ilan talep saatleri aşağıda verilmiştir.

 • hafta içi ilan geçiş saatleri; ankara ve istanbul baskılarına saat 17.30′a kadar ve Antalya, Adana, Çukurova, İzmir, Türkiye baskıları için saat  15.00′e kadar,
 • hafta sonu ilan geçiş saatleri; ankara ve istanbul baskılarına 15.30′a kadar ve Antalya, Adana, Çukurova, İzmir, Türkiye baskıları için saat  14.00′e kadar belirlenmiştir.

Zaman’a seri ilan nasıl verilir – ne şekilde ilan verebilirim ?

zaman ilan servisi‘mize ilan metinlerinizi telefon, faks, email ile gönderebilir ya da seri – ticari ilan formunu doldurmak sureti ile (yanda bulunan) iletebilirsiniz.

Zaman’a  gazetesine verilen ilanlar nerelerde yayınlanır ?

 • İstanbul bölgesi için verilen ilanlar, taşra baskısıda talep edilmesi halinde;  İstanbul, Bursa, İzmit, Sakarya, Bolu, Bİlecik, Yalova, Zonguldak, Tekirdağ, Kırklareli, Edirne,  Bandırma ve çevre kazalarına,
 • Adana bölgesi için verilen ilanlar, taşra baskısıda talep edilmesi halinde; Adana, Mersin, Hatay, Osmaniye, Niğde ve çevre kazalarına,
 • Ankara bölgesi için verilen ilanlar, taşra baskısıda talep edilmesi halinde; Ankara, Sivas, Tokat Merzifon, Kütahya, Kayseri, Nevşehir, Konya, Eskişehir, Bartın, Kastamonu, Kırıkkale, Akşehir, Karabük ve çevre kazalarına,
 • Antalya bölgesi için verilen ilanlar, taşra baskısıda talep edilmesi halinde;  Antalya, ısparta, Afyon, Burdur, Fethiye ve çevre kazalarına,
 • İzmir bölgesi için verilen ilanlar, taşra baskısıda talep edilmesi halinde;  İzmir, Çanakkale, Muğla, Denizli, Manisa, Balıkesir, Uşak, Aydın ve çevre kazalarına,

Zaman ilan ücretleri ne kadardır ?

her baskı bölgesinde geçerli kelime fiyatı aşağıda belirtilmiştir, başlık, çizgi ve kutu ücreti detaylarını müşteri temsilcilerimizden alabilirsiniz.

 • Türkiye baskısı kelime fiyatı 7.00 TL
 • İstanbul baskısı kelime fiyatı 4.55 TL
 • Ankara baskısı kelime fiyatı 2.00 TL
 • Antalya baskısı kelime fiyatı 1.30 TL
 • Adana baskısı kelime fiyatı 1.30 TL
 • İzmir baskısı kelime fiyatı 1.80 TL olarak belirlenmiştir.

Zaman’a vefat ilanı nasıl verilir?

Sosyal ilan sayfaları içerisinde yayınlanan teşekkür, taziye, anma, mevlit ilanları genel olarak vefat ilanı olarak adlandırılan sayfalarda yayınlanabilmekte, çerçeve içerisinde siyah beyaz ve  baskı bölgesinin uygunluğuna göre de renkli standartlar uygulanabilmektedir.

Logo – fotoğraf kullanımı mümkün olan ilanlarınızı Türkiye geneli sipariş  edebileceğiniz gibi İstanbul baskısında, Ankara, Antalya, İzmir ve Adana şehir baskıları ve ya sayılan illerin Taşra baskılarında da yayınlatabilirsiniz.

Tam sayfa – yarım sayfa – çeyrek sayfa ilanlarınız için özel fiyatlamaları mutlaka müşteri temsilcilerimizden öğreniniz.

Zaman’da insert dağıtımı yaptırın;

Tek A4 sayfası yada daha fazla, şirketinizin üretimini veya hizmetini yaptığı, ya da yeni açılış veya organizasyonlarınızın tanıtımında hafta içinde ya da cumartesi – pazar gazeteniz Zaman ile el ilanı şeklinde insert dağıtımı okur kitlesi, gelir durumu ve tiraj göz önüne alındığında akıllıca bir hareket olacaktır, hemde çok ekonomik fiyatlarla.

Zaman gazetesinde insert dağıtımını şehir bazında, ilçe ölçeğinde veya bayi dağılımına göre yaptırabilirsiniz, detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimizi arayınız.

 

Bir cevap yazın